Komunikat ze spotkania negocjacyjnego

W załączeniu znajduje się Komunikat ze spotkania strony związkowej z Pracodawcą odbytego w dniu 17 lutego 2014 roku. Dokument jest zabezpieczony hasłem. Hasło zostało wysłane SMS-em wszystkim pracownikom PGNiG SA korzystającym z usługi POWIADOMIENIE SMS.

Komunikat – pobierz (.pdf)

Dostęp do hasła wyłącznie dla pracowników PGNiG SA poprzez usługę Powiadomienie SMS. Zapraszamy wszystkich niezarejestrowanych pracowników Spółki do zapisania się w usłudze Powiadomienie SMS. Wyślij swoje imię i nazwisko oraz nazwę jednostki sms-em na numer 731-033-973

Poparcie Sekcji Krajowej - plik do pobrania

Plik w załączeniu – pobierz (PDF)

Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2014 12:05

Stanowisko Sekcji Krajowej Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Koleżanki i Koledzy.

W dniu wczorajszym Prezydium RSK GNiG NSZZ Solidarność spotkało się z Kandydatami do Zarządu PGNiG oraz z kol. Magdaleną Zegarską i po przeprowadzonych rozmowach zdecydowało się udzielić poparcia następującym kandydatom.

Zarząd –

Waldemar Wójcik – były Dyrektor O. Sanok, członek Zarządu PGNiG, znający realia pracy w Zarządzie, popierany przez Sektor Górniczy, deklarujący zainteresowanie Obrotem.

Rada Nadzorcza -

Magdalena Zegarska – członek NSZZ Solidarność, sekretarz ZOK PGNiG i Rady Pracowników, praca w tych organizacjach pozwoliła jej poznać całą branżę i deklaruje szeroką współpracę

Ryszard Wąsowicz – długoletni przewodniczący Organizacji Związkowej w Sanoku, Federacji GNiG, ZKK GK PGNiG, bezkompromisowy działacz,

Najwyższy czas na przerwanie tajemniczości i milczenia w Radzie.

Głosujcie na naszych kandydatów.

W załączeniu apel o poparcie i ulotki kandydatów.

TYLKO RAZEM MOŻEMY OSIĄGNĄĆ WIĘCEJ

Potyrała Bolesław przewodniczący RSK GNiG

Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2014 08:20

Prośba o wsparcie w II turze głosowań

Serdecznie dziękujemy za tak duże wsparcie dla naszych kandydatów w I turze głosowań. Osiągneli oni najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach, natomiast za niskie, aby wygrać w I turze.

W dniach 17-19 lutego 2014 roku odbędzie się więc II tura głosowań. Prosimy ponownie o poparcie dla :

• Waldemara WÓJCIKA w wyborach do Zarządu

• Magdalenę ZEGARSKĄ w wyborach do Rady Nadzorczej (Sektor I)

• Ryszarda WĄSOWICZA w wyborach do Rady Nadzorczej (Sektor II)

Z pozdrowieniami

Tomasz Ziembicki - Przewodniczący

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 10:23

Składamy serdeczne podziękowanie za głosowanie na naszych kandydatów - Waldemara Wójcika, Magdalenę Zegarską, Ryszarda Wąsowicza oraz Sławomira Borowca w I turze wyborów.

Tomasz Ziembicki - Przewodniczący

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 10:19

Początek negocjacji płac na 2014 rok

Związki Zawodowe wystąpiły do Prezesa PGNiG SA z wnioskiem o rozpoczęcie negocjacji płacowych na 2014 rok. Pismo w załączeniu - pobierz (pdf)

Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2014 07:19

Projekt Porozumienia dot. przejścia pracowników do SOD

W załączeniu znajduje się Projekt Porozumienia jakie otrzymała strona społeczna dotyczącego przejścia Pracowników Handlu do nowej Spółki Obrotu Detalicznego. Dokument jest zabezpieczony hasłem. Hasło zostało wysłane SMS-em wszystkim korzystającym z usługi POWIADOMIENIE SMS z obszaru Handlu.

Projekt Porozumienia – pobierz (.pdf)