Dzisiaj jest: 19 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dariusz, Urban, Gabriela

Wybory do Zarządu i Rady Nadzorczej

TREŚĆ PISMA DO WYDRUKU - POBIERZ (.PDF)

Koleżanki i Koledzy, Pracownicy PGNiG SA

W najbliższych dniach tj. 3-5 lutego 2014 roku odbędą się w naszej firmie wybory do Zarządu oraz Rady Nadzorczej PGNiG SA.

W tych dniach to my – Pracownicy zdecydujemy jakich reprezentantów chcemy mieć we władzach naszej Spółki – aktywnych czy biernych ?

Związek NSZZ „Solidarność” aktywnie zaangażował się w proces wyborczy, wierząc, że tym razem uda nam się wybrać przedstawicieli przygotowanych merytorycznie, nastawionych na dialog, znających realia pracy w naszej firmie oraz godnych naszego zaufania i pełnionych funkcji.

Prosimy wszystkich członków Związku, sympatyków oraz Pracowników PGNiG SA o wsparcie nw. kandydatów, którzy w naszej ocenie spełniają ww. kryteria, a mianowicie:

Zarząd PGNiG SA

Waldemar WÓJCIK - ulotka

Rada Nadzorcza PGNiG SA

Magdalena ZEGARSKA (Sektor I) - ulotka

Ryszard WĄSOWICZ (Sektor II) - ulotka

Sławomir BOROWIEC (Sektor III) - ulotka

Za Związek NSZZ "Solidarność"

Tomasz Ziembicki - Przewodniczący