Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność przy PGNiG S.A. w Warszawie - Oddział w Sanoku

Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Witamy !

Email Drukuj PDF

Serdecznie witamy w nowym serwisie internetowym NSZZ „Solidarność” przy PGNiG S.A. w Warszawie – Oddział w Sanoku.
Za jego pośrednictwem pragniemy przekazać Państwu informacje o bieżącej działalności naszego Związku, jego historii i strukturze. Oprócz aktualnych informacji, znajdą się tutaj także ważniejsze akty prawne i przepisy dotyczące związków zawodowych, prawa pracy, spraw socjalnych oraz wynagrodzeń.

Zapraszamy do współredagowania naszego związkowego serwisu....

Image

Życzenia Świąteczne.

Email Drukuj PDF

Radosnych Świąt Wielkanocnych! Alleluja!

Zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w miłym gronie i wiosennym nastroju.

Smacznego Świeconego i udanego Śmigusa

życzy Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność".


Doładowanie Karty Bonus.

Email Drukuj PDF

Informuje, iż zgodnie z informacjami przekazanymi przez firmę Bonuss System, środki finansowe zasilające kartę,  będą aktywne w czwartek 26.03.2015 r. po godzinie 22:00.

Od przekazanej kwoty zostanie potracony podatek oraz naliczone składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne przy wypłacie poborów w miesiącu marcu.

Negocjacje płacowe - 19.03.2015 r.

Email Drukuj PDF

W dniu 19.03.2105 r. odbyło się spotkanie negocjacyjne strony społecznej z Zarządem Spółki PGNiG SA dotyczące zagadnień płacowych. Pracodawca zażyczył sobie postulatów związków zawodowych na piśmie i wtedy Zarząd je przeanalizuje. Następne spotkanie zaproponowano na dzień 9 kwietnia br. Postulaty strony społecznej, przekazane Pracodawcy dotyczyły bonów świątecznych, premii rocznej i podwyżek wynagrodzeń. z uwagi, że święta są tuż, tuż strona społeczna zaproponowała aby na Święta Wielkanocne przekazać pracownikom bony w wysokości 1000 zł, a ostateczna kwotę negocjować po świętach. Po przekazaniu tej propozycji Prezesowi Mariuszowi Zawiszy, przy wsparciu naszego stanowiska przez Wiceprezesa Waldemara Wójcika, Prezes Mariusz Zawisza zgodził się na bony na Święta Wielkanocne w wysokości 750 zł. Ustalono również, że procedura ich uruchomienia rozpocznie się natychmiast tj. 20.03.2015 r. aby pracownicy dostali przed Świętami. Następne spotkanie negocjacyjne ustalono ostatecznie na 8 kwietnia.

Życzenia na Dzień Kobiet.

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Kobiet Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w PGNiG SA - Oddział w Sanoku życzy wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym oraz aby w każdym dniu roku uśmiech na twarzy gościł tak samo często jak w tym dniu.


Z poważaniem

Zygmunt Sobka

Przewodniczący KM NSZZ Solidarność

APEL o 1% dla MIŁOSZA BISKUPA.

Email Drukuj PDF

Szanowni państwo, drogie Koleżanki i Koledzy!

Mając na uwadze, że ludzi potrzebujących wsparcia jest bardzo dużo, pisze ten list gdyż chciałbym poprosić o przekazanie 1% podatku na rok 2014 na subkonto Organizacji Pożytku Publicznego, która współfinansuje rehabilitację i leczenie mojego syna Miłosza (8 lat). Mój Syn w następstwie powikłań poporodowych nabawił się dziecięcego porażenia mózgowego, epilepsji, wodogłowia pokrwotocznego oraz retinopatii wcześniaczej. Miłosz uczestniczy w specjalnym programie leczniczo-rehabilitacyjnym, którego koszty leczenia są bardzo wysokie i przekraczają możliwości mojej rodziny. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie  naszych działań w dążeniu do celu, jakim jest sprawność ruchowa naszego syna. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy!

Aby przekazać 1% podatku wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę, numer KRS organizacji pożytku publicznego, która chcemy wesprzeć oraz dane podopiecznego. Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy.

Możesz pomóc Miłoszkowi przekazując 1% w rozliczeniu rocznym - PIT (28, 36, 36L, 37, 38)

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Numer KRS: 0000037904

Rubryka informacji uzupełniających: 7157, Biskup Miłosz.

Stanowisko Rady Sekcji Krajowej NSZZ Solidarność.

Email Drukuj PDF

Rada Sekcji Krajowej NSZZ "Solidarność" Górnictwa Naftowego i Gazownictwa solidaryzuje się i popiera pracowników kopalń, strajkujących w obronie swoich miejsc pracy. Popiera wszelkie formy protestu organizowanego przez Międzyzakładowy Komitet Protestacyjno - Strajkowy i deklaruje swój udział w organizowanych akcjach protestacyjnych.

 


Poparcie NSZZ Solidarność Region Podkarpacie w Krośnie dla protestu górników.

Email Drukuj PDF

Region Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Krośnie popiera górników i ich rodziny walczące o miejsca pracy oraz działania górniczych związków zawodowych reprezentowanych prze Międzyzakładowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy regionu Ślasko-Dąbrowskiego.

Restrukturyzacja poprzez likwidację miejsc pracy to kolejny "chory" pomysł rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, który nie potrafi zaproponować Polakom nic innego i tym samym prowadzi do zaostrzenia protestów na Śląsku i całym kraju. Likwidacja kopalń skutkuje upadkiem wielu firm pracujących na rzecz górnictwa, co z kolei powoduje wzrost poziomu bezrobocia i pogłębienia rozwarstwienia społecznego. Ponadto tolerowanie importu na ogromną skalę węgla gorszej jakości, przy dużych zasobach tego paliwa w Polsce, jest działaniem nam szkodę Śląska i ludzi tam żyjących, a także całego kraju.

Na takie działania rządu nie może być zgody naszego Związku, dlatego w pełni solidaryzujemy się z protestującymi.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Email Drukuj PDF

Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Z poważaniem

Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność"

Życzenia z okacji Górniczego Święta Barbórki.

Email Drukuj PDF

Z okazji Górniczego Święta Barbórki Komisji Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" pragnie złożyć wszystkim Pracownikom PGNiG SA w Warszawie i ich Rodzinom życzenia zdrowia, pogody ducha, sukcesów zawodowych oraz spokojnej i bezpiecznej pracy, dającej wiele zadowolenia.

Życzymy, aby praca w górnictwie - ciężka i niebezpieczna - dawała Państwu dużo satysfakcji i osobistych korzyści. Niech Święta Barbara nieustanie otacza Was i Wasze Rodziny ochronnymi ramionami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewności dnia jutrzejszego.

Życzymy także spełnienia wszystkich marzeń i szczęścia.

 

Szczęść Boże!

 

Z poważaniem

KM NSZZ Solidarność

Strona 1 z 45